TÝM LEADER PRO TRANSAKČNÍ ÚČETNÍ OPERACE

Umístění
Mondi Štětí a.s., Czech Republic
Zaměření
Kraft Paper
oddělení
Finance
Datum zveřejnění
18. prosince 2023
Chci se přihlásit

Mondi Štětí a.s.

Jsme největší výrobce papírových obalů a buničiny na českém trhu a naše zaměření nás řadí do oblasti chemického průmyslu. Máme 950 zaměstnanců a každý rok se umisťujeme na medailových příčkách v soutěži Zaměstnavatel roku. Závod leží ve Štětí, v blízkosti Mělníka a Roudnice nad Labem. Většina našich zaměstnanců k nám dojíždí. Proto máme nastaven měsíční příspěvek na dopravu a u vybraných pozic i možnost částečné práce z domova.

Hledáme náhradu za dlouholetého člena našeho týmu na pozici:

Jak bude vypadat vaše náplň práce?

  • Zodpovědnost za vedení menšího týmu, který se specializuje na transakční účetní operace.
  • Zpracování účetních transakcí, včetně došlých faktur, nevýrobkové fakturace, cestovních výdajů a platebních karet.
  • Provádění plateb dodavatelům a dohled nad účetními výpisy.
  • Kontrola a vyrovnávání účtů hlavní knihy a saldokont dodavatelů a odběratelů.
  • Spolupráce s centrálou a účast na projektech zaměřených na digitalizaci a nastavení efektivních procesů.

Jaká je naše představa? Hledáme kandidáta/ku , který/á má

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Minimálně 3 roky zkušeností s transakčními účetními operacemi
  • Znalost účetních předpisů a procesů zejména v oblasti došlých faktur a platebních operací
  • Velmi dobré analytické myšlení a schopnost řešit komplexní účetní otázky
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Ochotu učit se nové věci a kariérně růst

Jaké zkušenosti budou Vaší výhodou ?

  • Práce v SAPu
  • Vedení týmu nebo projektu
  • Práce na obdobné pozici ve výrobní firmě

Co Vám můžeme slíbit a na co se můžete těšit ?

  • Tým, do kterého rychle zapadnete a který vám pomůže se zaškolením
  • Manažera, který Vás v nové roli podpoří
  • 30.000,- Kč jako odměnu za váš nástup a úspěšné zvládnutí zkušební doby
  • Až 7.200,-Kč měsíčně jako příspěvek na dopravu
  • 30.000,-Kč odměnu, pokud nám doporučíte nového zaměstnance
  • Možnost částečné práce z domova
  • 70.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky pro zaměstnance již po 1 roce

Místo pracoviště:

Litoměřická 272, Štětí 411 08, Czech Republic

Kontakt:

Veronika Klápová
mob.: +420 725 777 821
tel.: +420 416 802 920
veronika.klapova@mondigroup.com

* Získání dat budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodných uchazečů a pouze po dobu, než bude pozice obsazena.