Unfold (y)our true potential

Co vás čeká

  • Každodenní komunikace se zahraničními zákazníky (prodejními kancelářemi, agenty nebo přímými zákazníky) emailem a/nebo telefonicky
  • Včasné a správné zpracování objednávek
  • Vyřizování poptávek, dotazů a požadavků jednotlivých kanceláří, agentů nebo zákazníků
  • Kontrola platební morálky, event. urgence pohledávek po době splatnosti
  • Zpracování zákaznických reklamací a vystavování dobropisů
  • Udržování kmenových dat zákazníků
  • Zpracování základních reportů a přehledů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Plynulá komunikace v AJ (slovem i písmem)
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Zkušenosti ze zákaznického servisu ve výrobní společnosti / logistiky
  • Komunikativní, iniciativní, energická osobnost
  • Velmi dobré vyjadřovací schopnosti
  • Silná prozákaznická orientace
  • Pečlivost
  • Schopnost samostatné rozhodování

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Základní znalost práce se SAP
  • Další jazyk vítán

Co vám můžeme nabídnout

  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • až 29.000,–Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • Až 6.000,–Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • 13.mzda
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Jazykové vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.