Mondi Štětí a.s.
Štětí
Mondi Coating Štětí a.s.
Štětí
Mondi Bags Štětí a.s.
Štĕtí
Mondi Bupak s.r.o.
České Budějovice

Mondi v České Republice

Mondi je významným evropským výrobcem papírových materiálů, papíru, papírových obalů a buničiny, průmyslových pytlů a  ochranných balicích materiálů potažených nebo laminovaných extrudovaným polymerem a vysoce kvalitních kartonů z vlnité lepenky.

V České Republice jsou 3 výrobní závody ve Štětí, které se nachází 50 km severozápadně od Prahy a 1 závod v Českých Budějovicích:

Mondi Štětí a.s.

Díky komplexitě našeho provozu můžeme zaměstnancům nabízet široké možnosti uplatnění. Lidé u nás oceňují špičkovou profesionalitu, dynamické prostředí, široké možnosti vzdělávání a skvělou úroveň péče včetně štědrých zaměstnaneckých benefitů.

V papírně Mondi Štětí jsme hrdí na to, že patříme mezi přední světové výrobce papíru a buničiny. Výrobky z našich produktů berou denně do ruky zákazníci v České republice i v zahraničí. V našem rozsáhlém areálu na břehu Labe zajišťujeme celý proces výroby papíru – od přejímky dřeva až po balení samotného finálního produktu. Podílí se na něm i řada technologicky vyspělých provozů jako například energetika, která zásobuje teplem i město Štětí, čistírna odpadních vod, v níž se zpracovávají i městské odpadní vody, vysoce specializovaná údržba a mnoho dalších.

Mondi Coating a.s.

V Mondi Coating Štětí se specializujeme na výrobu ochranných balicích materiálů potažených nebo laminovaných extrudovaným polymerem. Naše produkty mají široké spektrum využití v průmyslových odvětvích stejně jako ve spotřebitelských baleních. Poskytujeme plný servis na výrobu a dodávky obalů pro papírenský průmysl, což zahrnuje balení papírových rolí, archů papíru a materiály pro zlepšování bariérových vlastností při výrobě vlnité lepenky, solidboardu a pytlového papíru potaženého nánosem polymeru.

Záleží nám na vysoké kvalitě našich výrobků, která je základem spokojenosti našich zákazníků. Pečujeme také o dobrou atmosféru, rozvoj a motivaci našich zaměstnanců, kteří jsou tím nejdůležitějším, co ve firmě máme.

Mondi Bags a.s.

V Mondi Bags Štětí a.s. vyrábíme papírové pytle pro široké spektrum zákazníků z různých průmyslových odvětví. Náš závod byl založen již v roce 1957 a ke koncernu Mondi byl připojen v roce 2001. Příhodná poloha vedle papírny Mondi Štětí v polabské nížině nedaleko Prahy poskytuje možnost vzájemné spolupráce a zajišťuje nám jednoduchost dodávek materiálu. Více než 70 % celkové výroby pytlů směřuje k výrobcům cementu a stavebních směsí, další významné segmenty jsou chemická výroba a potravinářství.  Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení v oblasti balení jejich výrobků, vysoce standardní kvalitu dodávaného zboží a spolehlivý servis.

Velkou pozornost věnujeme péči o rozvoj zaměstnanců a jejich bezpečí při plnění pracovních úkolů.

Mondi Bupak s.r.o.

Mondi Bupak je jedním z největších výrobců obalů z vlnité lepenky v České republice s více jak stoletou tradicí v areálu bývalých budějovických papíren.

Vyrábíme inovativní obalová řešení pro celou řadu průmyslových odvětví, včetně potravinářského a spotřebního průmyslu. Portfolio našich produktů zahrnuje nejen standardní slotrované kartony a tvarově vysekávané obaly, ale i displeje a obaly s velmi kvalitním vícebarevným flexo-potiskem, balení s aplikovanou trhací nebo vyztužovací páskou, obaly s bariérou proti vlhkosti a olejům, voděodolné slepení vlnité lepenky. Naše logistické služby splní i nadstandardní požadavky na dodání výrobků - od přímých dodávek až po dodávky přes externí sklad.

Kvalita výrobků, péče o životní prostředí a bezpečnost práce jsou pro nás hlavními cíli. Zaměstnanci u nás najdou uplatnění nejen ve výrobě, ale také v servisních, prodejních a logistických týmech, které zajišťují provoz a podporu pro naše zákazníky.

Za svoje výrobky sklízíme pravidelně ta nejvyšší ocenění od našich zákazníků i nezávislých porotců.