Jste připraveni na #MatchwithMondi?

Přihlaste se do našeho 18měsíčního mezinárodního programu pro absolventy a staňte se součástí multikulturního týmu.

Zjistěte více

Jsme nejlepší v tom co děláme a společně s námi rostou silní lídři! Práce je součást našeho života a není to jen o výrobě papíru. Přidej se k nám a staneš se nejen profíkem v oboru, ale hlavně budeš v pohodě. V práci jsme skvělý tým a umíme se bavit i po práci. Přesvědčit se o tom můžeš zde : https://zitmebavi.cz/

Co studentům a absolventům nabízíme :

 

Naše společnosti nabízí pro žáky a studenty základních, středních a vysokých škol možnost skupinových exkurzí, praxí, stáží a brigád.

Máme zájem o talentované absolventy vysokých škol, kteří do naší společnosti přinesou své schopnosti, dovednosti a v neposlední řadě nové nápady a myšlenky. Jakožto výrobní závod hledáme především absolventy technických oborů zabývajících se výrobou papíru, energetikou, elektrotechnikou, strojírenstvím či chemií. Zapoj se do našeho Future Leaders programu a aktivně se podílej na růstu společnosti. Pomoz nám hledat nová řešení a inovativní přístupy.

Pokud jsme Tě oslovili a v aktuální nabídce volných pracovních míst jsi nenašel odpovídající pozici pro Tebe, neznamená to, že o Tebe nemáme zájem. Zašli nám Tvůj strukturovaný životopis, společně s motivačním dopisem a my Tě budeme kontaktovat s možnostmi budoucího uplatnění.

Kontaktní údaje:

Mondi Štětí a.s. – moje.prace@mondigroup.com

Future Leaders trainee programm banner w young man