Koho hledáme:

Chcete si přivydělat a mít možnost dlouhodobé spolupráce? Rádi byste postupně získávali zkušenosti s prací ve výrobě?

Pokud jste odpověděli ano, jste náš člověk! Staňte se jedním z nás!

Máte zájem a je Vám víc než 18 let? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte, vyplňte kontaktní formulář nebo se nám ozvěte.

Náplň práce:

  • Namátková kontrola kvality papírových sáčků a pytlů (tzn. odebírat vzorky, změřit, zkontrolovat, porovnat, opravit)
  • Provádění přetřídění a drobných oprav neshodných výrobků (lepení, natisknutí razítka apod.)
  • Příprava vzorků pro sáčkové linky (dle výrobního plánu)
  • Špulkování (sáčky se věší na špulky v určitém počtu)
  • Archivování vzorků dle výrobních specifikací

Požadujeme:

  • Jedná se o práci na 3 směnném provoze: ranní, odpolední i noční směny (dle potřeby – dohodou)
  • Pečlivost, zaměření na detail
  • Sdílet náš společný cíl: snížit množství neshodné výroby a podílet se na nápravných opatřeních
  • Spolehlivost
  • Věk minimálně 18 let

Nabízíme:

  • Mzdu ve výši 110,- až 125,- Kč za hodinu
  • Příplatek za směnnost 4.000,- Kč/měsíc
  • Krátkodobou nebo dlouhodobou spolupráci na Dohodu o provedení práce nebo Dohodu o pracovní činnosti (cca 1/2 úvazek)
  • Skvělý, převážně ženský, kolektiv

Kontakt:

Markéta Tesařová, Mondi Bags Štětí a.s.

mob.: +420 602 204 607

tel.: +420 416 802 241

marketa.tesarova@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.