Koho hledáme:

Chceš postupně získávat zkušenosti s prací ve výrobě?

Nehledáš jen nárazovku, ale možnost dlouhodobé spolupráce?

Teorii, kterou do tebe tlačili ve škole, by sis chtěl vyzkoušet na vlastní kůži?

Pokud jste odpověděli ano, jste náš člověk! Staňte se jedním z nás!

Je Vám víc než 18 let? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte, vyplňte kontaktní formulář nebo se nám ozvěte.

Náplň práce:

  • postupné zaučení na jeden ze strojů: hadicový stroj, uzavírací stroj, SOS linku, tisk (vyrábíme tady papírové pytle)
  • sám uvidíš, jaká práce ti sedne, věnovat se ti bude zkušený operátor/ka
  • naučíš se stroj nejen ovládat, ale také se o něj starat

Požadujeme:

  • výhodou je technické zaměření tvého vyučení/SŠ (třeba ještě studuješ?)
  • Jedná se o práci na 3 směnném provoze: ranní, odpolední i noční směny (dle potřeby – dohodou). O víkendech je volno.
  • Ochotu a zájem učit se nové věci
  • Spolehlivost
  • Věk minimálně 18 let

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na Dohodu o provedení práce nebo Dohodu o pracovní činnosti s výhledem na pracovní poměr, pokud o něj budeš stát
  • Příplatek za směnnost 4.800,- Kč/měsíc
  • vitamínové balíčky, týmové aktivity - večeře, sportovně-rodinné dny, sportovní turnaje, vánoční večírek a další
  • Otevřenou komunikaci a prostředí téměř rodinné firmy se 130 zaměstnanci

Kontakt:

Markéta Tesařová, Mondi Bags Štětí a.s.

mob.: +420 602 204 607

tel.: +420 416 802 241

marketa.tesarova@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.