Směnový elektrikář

Co vás čeká

  • Máš rád výzvy? Nevadí Ti práce ve směnném provozu? Máš zkušenosti s elektro údržbou? Chceš se dozvědět jak funguje výroba papíru? Pokud jsi odpověděl ano, pak je tato pozice práce pro Tebe.
  • Hledáme do našeho týmu pracovníka, který bude mít na starosti elektro údržbu.

Pracovní náplň

  • na denní bázi zajišťovat bezpečnou a ekonomickou realizaci údržby a oprav v souladu s technickými standardy společnosti
  • provádění neplánovaných oprav a výměn
  • hledání závad a uvádění zařízení do provozuschopného stavu
  • provádění inspekčních pochůzek dle daného plánu
  • výpomoc kolegům na ostatních střediscích

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe s elektro údržbou v průmyslovém podniku minimálně 1 rok
  • technické myšlení, flexibilita
  • ochota učit se
  • schopnost práce v týmu
  • samostatné rozhodování
  • aktivní přístup k práci
  • Vyhláška 50

Co vám můžeme nabídnout

  • 14.500,-Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 29.000,- Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Petra Pecinovská

mob.: +420 723 130 869

tel.: +420 416 802 673

petra.pecinovska@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.