OT Manager

Co vás čeká

  • Máš rád výzvy? Máš zkušenosti s programováním logických automatů, PLC nebo DCS systémů? Chceš se dozvědět jak funguje výroba papíru? Pokud jsi odpověděl ano, pak je tato pozice práce pro Tebe.
  • Hledáme do našeho týmu zkušeného specialistu, který bude mít na starosti údržbu řídicích systému napříč závodem

Pracovní náplň

  • Řešení vzniklých problémů, základní i pokročilý troubleshooting
  • Vyhledávání špatných hráčů a implementace navržených řešení
  • Příprava nápravných opatření z havárií a jejich implementace
  • Spoluúčast na vytváření podnikových standardů
  • Spoluvytváření strategie údržby řídicích systémů
  • Příprava podkladů pro nové investiční projekty
  • Řešení problematiky cyber security v systému OT
  • Vedení malého týmu spolupracovníků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ukončené středoškolské vzdělávání elektrotechnického směru
  • Znalost programování řídicích systému
  • Práce v týmu
  • Komunikace napříč odděleními
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Práce pod tlakem
  • Základní znalosti IT, sítě, admin level Windows
  • Principiální znalosti jak funguje regulace a instrumentační prvky
  • Základní znalosti o Cyber security

Co vám můžeme nabídnout

  • 14.500,-Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 29.000,- Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.