Požadujeme:

  • SŠ, příp. SOU vzdělání technického směru podmínkou (ideálně chemické, příp. strojírenství, elektro)
  • Alespoň minimální praxe v průmyslovém provoze
  • Ochota práce ve směnném provoze
  • Technické myšlení, flexibilita
  • Ochota učit se

Náplň práce:

  • Práce v automatizované výrobně - kaustifikace
  • Obsluha výrobního zařízení - z velínu i v provoze
  • Kontrola stavu výrobního zařízení
  • Kontrola kvality produkce
  • Spolupráce s údržbou, technology apod.

Nabízíme:

  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 29.000,-Kčodměnu za doporučení nového kolegy
  •  6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Petra Nosková

mob.: +420 608 234 763

tel.: +420 416 802 673

petra.noskova@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.