Koho hledáme:

Chcete si přivydělat a mít možnost dlouhodobé spolupráce? Rádi byste získali zkušenosti do budoucna?

Pokud jste odpověděli ano, jste náš člověk! Staňte se jedním z nás!

Máte zájem a je Vám víc než 18 let? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte, vyplňte kontaktní formulář nebo se nám ozvěte.

Náplň práce:

  • Ovládání strojů a zařízení
  • Odebírat vzorky
  • Práce s počítačem
  • Řídit procesy pomocí řídicího systému
  • Kontrolovat kvalitu papíru
  • Uklízecí práce okolo svého pracovního místa
  • Nemáte všechny potřebné zkušenosti? Přesto napište, všechno vás naučíme!
  • Jedná se o práci na směnném nepřetržitém provoze, ranní, odpolední i noční (Směny dle potřeby – dohodou)

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na směny
  • Spolehlivost a dochvilnost
  • Smysl pro dodržování nastavených pravidel
  • Úctu ke kolegům
  • Věk 18 let
  • Fyzickou zdatnost

Nabízíme:

  • Mzdu ve výši 150,- Kč za hodinu
  • Krátkodobou nebo dlouhodobou spolupráci na Dohodu
  • Pracovní pomůcky
  • Dotovanou jídelnu
  • Skvělý kolektiv

Kontakt:

Petra Nosková

mob.: +420 608 234 763

tel.: +420 416 802 673

petra.noskova@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.