Asistent kvality

plný úvazek

Pro posílení našeho týmu Mondi Coating Štětí a.s

hledáme

kolegyni/kolegu na pozici:

Pracovní náplň:

- Kontroluje kvalitu ve výrobě

- Kontroluje standardy podnikového systému kvality (ISO, HACCP apod.)

- Kontroluje výsledky externích laboratoří.

- Tvoří certifikáty kvality pro zákazníky.

- Školí zaměstnance v rámci kvality.

- Tvoří reklamace na dodavatele vstupních materiálů

- Vyplňuje denní výrobní statistiky.

- Podílí se na řešení reklamací od zákazníků

- Kontroluje a sleduje neshodnou výrobu, zpracovává plán nápravných opatřeních

- Zúčastňuje se zkoušek nových výrobků a provádí o nich záznam.

- Vykonává potřebné práce dle instrukcí nadřízeného.

- Řídí se pokyny přímého nadřízeného.

Požadujeme:

- Komunikativní znalost anglického jazyka

- SŠ vzdělání

- Dobré organizační schopnosti, systematičnost

- Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, stresová odolnost

- Obětavost a loajalita

Nabízíme:

- Prostředí stabilní nadnárodní společnosti

- Zajímavé mzdové ohodnocení

- Atraktivní program zaměstnaneckých výhod (mobilní telefon, stravenky, příspěvek na kulturu/sport/volný čas, příspěvek na dopravu, výuka cizích jazyků atd.)

Mondi je mezinárodní výrobce papíru a obalových materiálů. Společnost Mondi Coating Štětí a.s., která je součástí skupiny Mondi, se zabývá výrobou a vývojem materiálů s bariérovými vlastnostmi (proti vlhkosti, tukům, světlu a částečně i plynům) pro využití v průmyslových spotřebitelských obalech, v oblasti izolací nebo komponentů pro automobilový průmysl.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis.

Kontakt:

Věra Jelenová

Tel: +42 (0) 416 802 626

Mobile: +42 (0) 724 256 275

Email: vera.jelenova@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.