Hlavní účetní

plný úvazek

Pro posílení našeho týmu v Mondi Coating Štětí a.s. hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

Pracovní náplň:

  • Zpracovávání plateb
  • Párování plateb
  • Účetní závěrky
  • Účtování služebních cest
  • Zpracování statistických výkazů
  • Spolupráce se mzdovou účetní
  • Spolupráce s auditory
  • Spolupráce s daňovým poradcem
  • Kontaktní osoba pro styk s bankou

Požadujeme:

  • nástup ihned
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • zkušenosti s programem SAP výhodou
  • znalost anglického jazyka
  • dobré organizační schopnosti, systematičnost
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, stresová odolnost
  • obětavost a loajalita

Nabízíme:

  • prostředí stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • atraktivní program zaměstnaneckých výhod (mobilní telefon, notebook, stravenky, příspěvek na kulturu/sport/volný čas, příspěvek na dopravu, výuka cizích jazyků atd.)

Mondi je mezinárodní výrobce papíru a obalových materiálů. Společnost Mondi Coating Štětí a.s., která je součástí skupiny Mondi, se zabývá výrobou a vývojem materiálů s bariérovými vlastnostmi (proti vlhkosti, tukům, světlu a částečně i plynům) pro využití v průmyslových spotřebitelských obalech, v oblasti izolací nebo komponentů pro automobilový průmysl.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis.

Kontakt:

Věra Jelenová

Tel: +42 (0) 416 802 626

Mobile: +42 (0) 724 256 275

Email: vera.jelenova@mondigroup.com