Provozní elektrikář MBŠ

plný úvazek

 Název pozice:Provozní elektrikář MBŠ

Pracoviště: Mondi Bags Štětí a.s.

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • osvědčení podle vyhlášky 50/78 Sb. § 6-do i nad 1000V, výhodou §7
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
  • ochota práce ve směnném provoze
  • technické myšlení, flexibilita
  • aktivní přístup k práci, ochota učit se
  • znalost práce s PC

Pracovní náplň:

  • zajištění plynulého a bezpečného provozu výrobních linek
  • zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy
  • úzká spolupráce s provozním elektromontérem a ostatními zaměstnanci MBŠ
  • obsluha a základní údržba pomocných zařízení nutných pro provoz výrobních linek
  • vedení záznamů, evidence atd.

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt:

Dana Šedivá

dana.sediva@mondigroup.com

mob.: 602 204 607

tel.:    416 802 951