Laborant/ka

plný úvazek

Název pozice: Laborant/ka

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize: Kraft Paper

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou v oboru chemie
  • Směnový nepřetržitý provoz / denní
  • Praxe v chem. laboratoři min. 3 roky
  • Znalost PC
  • Flexibilita
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Zvádání stresové situace
  • Samostatnost v rámci řešení úkolů
  • Znalost AJ výhodou

Náplň práce:

  • Provádí analytické rozbory a vede záznamy o rozborech
  • Zadává laboratorní data do databáze
  • Dodržuje pracovní postupy a pravidla BOZP
  • Provádí mimořádné rozbory
  • Střídá chybějící laborantky dle rozpisu
  • Zodpovídá za správnost výsledků analýz

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Řádné zaškolení a podporu ze strany kolegů
  • Náborový příspěvek 10.000,- Kč čistého
  • Mnoho benefitů, např. příspěvek na dopravu, rekreaci, zdravotní prevenci, týden dovolené navíc, pracovní volno pro vyřízení osobních záležitostí, bezúročné půjčky a další
  • Místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com