Technical Sales Specialist

plný úvazek

Název pozice: Technical Sales Specialist

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

* SŠ/VŠ – zaměření na zahraniční obchod, papírenství, chemický průmysl
* předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
* pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou
* dobrá znalost práce na PC, MS Office, SAP výhodou
* výborné komunikační a organizační dovednosti
* prozákaznická orientace
* aktivní přístup k práci
* pečlivost, samostatnost, svědomitost

Náplň práce:

* vyřizování technických dotazů, poptávek a urgencí prodejní sítě či zákazníků
* komunikace s prodejními kancelářemi, zákazníky při nedodržování smluvených náležitostí (termíny dodávky, kvalita atd.)
* evidence a sledování obchodních případů (výroba, expedice, fakturace), konfirmace dodávek zboží zákazníkům
* zpracovávání statistických přehledů, reporting

Nabízíme:

  • možnost být součástí rozvoje společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 10.000,-Kč čistého
  • relokační příspěvek ve výši 20.000,-Kč čistého
  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mail: michaela.stuchla@mondigroup.com