Specialista IMS

plný úvazek

Název pozice: Specialista kvality (IMS)

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • VŠ technického směru (výroba papíru, chemický nebo strojírenský směr, vhodné i pro absolventy)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s řízením kvality výhodou
  • odborná praxe výhodou
  • aktivní přístup k práci, flexibilita
  • samostatnost, spolehlivost, systematičnost
  • ochota a schopnost učení se novým věcem
  • technické myšlení
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Náplň práce:

  • spravování a administrování dokumentace Integrovaného sytému kvality (IMS) v prostředí SHARE POINT
  • implementace požadavku systému BRC (hygienické požadavky na obaly a obalové materiály pro styk s potravinami)
  • metodické vedení týkající se chemických látek  - označování, používání symbolů, příprava školících materiálů - suroviny (kontejnery), tvorba vzdělávacích kurzů
  • vedení a průběžná aktualizace databáze bezpečnostních listů surovin a našich výrobků REACH
  • provádění interních auditů IMS, aktivní účast při externích auditech (ISO 90001, BRC, PEFC, FSC), zákaznických auditech a auditech dodavatelů
  • Aplikace požadavků vyplývajících ze zákaznických auditů
  • zajištění souladu dokumentace s platnými normami ISO, zákony apod.

Nabízíme:

  • možnost být součástí rozvoje společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 10.000,-Kč čistého
  • relokační příspěvek ve výši 20.000,-Kč čistého
  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mail: michaela.stuchla@mondigroup.com