Customer Service Assistant

plný úvazek

Název pozice: Customer Service Assistant

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Release Liner

Náplň práce:

  • Každodenní komunikace se zahraničními zákazníky (prodejními kancelářemi, agenty nebo přímými zákazníky) emailem a/nebo telefonicky
  • Včasné a správné zpracování objednávek
  • Vyřizování poptávek, dotazů a požadavků jednotlivých kanceláří, agentů nebo zákazníků
  • Kontrola platební morálky, event. urgence pohledávek po době splatnosti
  • Zpracování zákaznických reklamací a vystavování dobropisů
  • Udržování kmenových dat zákazníků
  • Zpracování základních reportů a přehledů

Požadujeme:

  • Plynulá komunikace v AJ (slovem i písmem) + další jazyk vítán
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Základní znalost práce se SAP výhodou
  • Zkušenosti ze zákaznického servisu ve výrobní společnosti / logistiky výhodou
  • Komunikativní, iniciativní, energická osobnost
  • Velmi dobré vyjadřovací schopnosti
  • Silná prozákaznická orientace
  • Pečlivost
  • Schopnost samostatné rozhodování

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Lukáš Havlín

mob.: +420 775 884 296

lukas.havlin@mondigroup.com