Koordinátor expedice

plný úvazek

Název pozice: Koordinátor expedice

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • AJ pasivně
  • zkušenost v administrativě a arcivaci výhodou
  • zkušenot s vedením malého kolektivu minimálně 1 rok
  • zkušenost v oblasti BOZP a PO výhodou
  • znalost SAP výhodou
  • MS Office (Word, Excel)
  • Výborné kominukační a organizační schopnosti
  • Pečlivost, svědomitost
  • Flexibilita

Náplň práce:

  • zajištění bezpečné a ekonomické manipulace s výrobky
  • zodpovědnost za řízení toku a evidenci hotových výrobků
  • koordinace rozmístění zboží a manipulace se zbožím
  • vypracování expedičních výkazů
  • kontrola zakázky pro nakládku
  • vystavování dodacích listů, tiskopisů a formulářů

Nabízíme:

  • možnost být součástí rozvoje společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 10.000,-Kč čistého
  • relokační příspěvek ve výši 20.000,-Kč čistého
  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mail: michaela.stuchla@mondigroup.com