Specialista údržby - automatizace

plný úvazek

 Název pozice: Specialista údržby - automatizace

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní, elektro, automatizace)
- min. 2 roky praxe v průmyslovém provoze na podobné pozici
- znalost řídicích systémů Siemens
- znalost AJ na úrovni středně pokročilý (minimálně B1)
- platná vyhláška 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
- technické myšlení
- řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

- provádění úkonů preventivní údržby, včetně provádění pečlivých a včasných záznamů o zjištěných skutečnostech
- provádění inspekčních pochůzek, kontrol, revizí
- příprava, koordinace a provádění oprav a servisu řídicích systémů nad rámec preventivní údržby
- analýza předpokládaných a skutečných nákladů
- koordinace a kontrola kvality a kompletnosti údržbových činností a oprav zajišťovaných centrální údržbou nebo nákupem externích servisů
- spolupráce se Siemensem a centrální údržbou
- koordinace a kontrola kvality údržbových činností a oprav, vedení záznamů o zjištěných skutečnostech
- aktivní účast na projektu rozvoje preventivní údržby
- podávat návrhy na pořízení speciálních a strategických náhradních dílů
- iniciovat, navrhovat a kontrolovat činnost při instalaci investičních akcí apod.

Nabízíme:

- prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradic
- možnost pro další osobní a profesní růst
- propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
- místo pracoviště: Štětí

Kontakt:

Lukáš Havlín

mob.: +420 775 884 296

lukas.havlin@mondigroup.com