Specialista údržby - Automatizace

plný úvazek

Název pozice: Specialista údržby - automatizace

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní, elektro, automatizace)
  • min. 2 roky praxe v průmyslovém provoze na podobné pozici výhodou
  • výhodou je znalost řídicích systémů Siemens nebo jiných PLC automatů
  • znalost AJ na úrovni středně pokročilý
  • platná vyhláška č.50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • technické myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • provádění úkonů preventivní údržby, včetně provádění pečlivých a včasných záznamů o zjištěných skutečnostech
  • provádění inspekčních pochůzek, kontrol, revizí
  • příprava, koordinace a provádění oprav a servisu řídicích systémů nad rámec preventivní údržby
  • analýza předpokládaných a skutečných nákladů
  • koordinace a kontrola kvality a kompletnosti údržbových činností a oprav zajišťovaných centrální údržbou nebo nákupem externích servisů
  • spolupráce se Siemensem (lokální outsorcovaná údržba pro Elektro & Instrumentaci)  a centrální údržbou
  • koordinace a kontrola kvality údržbových činností a oprav, vedení záznamů o zjištěných skutečnostech
  • aktivní účast na projektu rozvoje preventivní údržby
  • podávat návrhy na pořízení speciálních a strategických náhradních dílů
  • iniciovat, navrhovat a kontrolovat činnost při instalaci investičních akcí apod.

Nabízíme:

  • možnost být součástí rozvoje společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 10.000,-Kč
  • relokační příspěvek ve výši 20.000,-Kč
  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Lukáš Havlín

mob.: +420 775 884 296

lukas.havlin@mondigroup.com