Trainee - Process Engineer

plný úvazek

Název pozice: Trainee Process Engineer

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru - výroba papíru, energetika, elektrotechnika, chemický nebo strojírenský směr
  • znalost výrobních technologií
  • dobré komunikační a organizační schopnost
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • aktivní přístup k práci, flexibilita
  • ochota a schopnost rychle se orientovat a učit novým věcem
  • týmový hráč

Náplň práce:

  • činnosti v oblasti technologie výroby papíru a kvality
  • udržování stávajících technologií, zavádění nových postupů a procesů v oblasti výroby
  • řešení technologických poblémů ve výrobě
  • tvorba technologických postupů
  • účast na procesu optimalizace výroby
  • velmi úzká spolupráce s oddělením kvality apod.
  • účast na pojektech

Nabízíme:

  • možnost být součástí rozvoje společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 10.000,-Kč čistého
  • relokační příspěvek ve výši 20.000,-Kč čistého
  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com