Inženýr spolehlivosti

plný úvazek

Název pozice: Inženýr spolehlivosti / Reliability engineer

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání v oblasti strojní,elektro
  • 3-5 let praxe v oboru
  • Všeobecný technický přehled – čtení technické dokumentace a manuály
  • Anglický jazyk na úrovni středně pokročilý
  • Týmový hráč
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

  • Vyhodnocuje výkonnost na místě pomocí nejvhodnějších a nejúčinnějších dostupných nástrojů a technik
  • Monitorování stávajících papírenských strojů, historických trendů a údajů o KPI pro včasnou identifikaci a řešení problémů spolehlivosti a výkonu
  • Odpovědnost za řízení a průběžné zlepšování spolehlivosti a procesů kvality
  • Zajišťuje, aby byly zaznamenány a analyzovány údaje o údržbě a historie pracovních pomůcek, aby se poskytly doporučení údržbářským manažerům a plánovačům
  • Zajišťuje podporu při řešení problémů s provozními jednotkami na spolehlivosti zařízení, včetně revizí práce v nouzových situacích
  • Vedení rozvinutých a systematických snah o rozvíjení strategie údržby zařízení
  • Identifikujte změny provozu a údržby, které zajistí nejúčinnější řešení konkrétních problémů s procesními jednotkami
  • Profesionálně a systematicky definuje, navrhuje, vyvíjí, sleduje a vylepšuje plán údržby aktiv, který zahrnuje: úkoly preventivní údržby s přidanou hodnotou a efektivní využití prediktivních a jiných metod nedestruktivního testování určených k identifikaci a izolaci vlastních problémů spolehlivosti
  • Poskytuje vstup do plánu řízení rizik (seznam rizik), který předpokládá rizika související s spolehlivostí a bez spolehlivosti, která by mohla nepříznivě ovlivnit provoz zařízení.
  • Definice náhradních dílů ve spolupráci s projektovým oddělením.
  • Vývoj, monitorování, vykazování, hodnocení interních a externích kritérií pro spolehlivost a kvalitu
  • Odpovědnost za řádné pravidelné vykazování / sledování oblastí spolehlivosti a kvality

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Zuzana Vyleťalová

mob.: +420 770 142 946

tel.: +420 416 802 226

zuzana.vyletalova@mondigroup.com