Technik údržby

plný úvazek

Název pozice: Technik údržby

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe s údržbou v průmyslovém provoze min. 1 rok
  • technické myšlení, flexibilita
  • ochota učit se
  • schopnost práce v týmu
  • samostatné rozhodování
  • aktivní přístup k práci
  • jeřábnický průkaz, manipulační vozík výhodou
  • svářečský průkaz výhodou

Pracovní náplň:

  • seřizování výrobních zařízení
  • provádění oprav zařízení nebo jejich částí, samostatné odstraňování jednoduchých provozních závad po domluvě s obsluhou výrobního zařízení
  • provádění inspekčních pochůzek, kontrol, revizí
  • příprava detailních plánů realizace prací centrální údržby a externích dodavatelů v souladu s plněním plánů výroby
  • zajištění dostupnosti všech potřebných dílů pro realizaci plánovaných činností
  • spolupráce s odd. nákupu, technické poptávání dílů a nakupovaných služeb
  • na odstraňování provozních závad
  • koordinace a kontrola kvality údržbových činností a oprav, vedení záznamů o zjištěných skutečnostech
  • aktivní účast na projektu rozvoje preventivní údržby apod.

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Zuzana Vyleťalová

mob.: +420 770 142 946

tel.: +420 416 802 226

zuzana.vyletalova@mondigroup.com