Specialista údržby - elektromotory

plný úvazek

 Název pozice: Specialista údržby - elektromotory

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • 3-5 let v oboru instrumentace
  • Znalost AJ na úrovni středně pokročilý
  • Vyhláška č. 50/1978Sb.
  • Znalost práce s PC se standardními programy
  • Všeobecný technický přehled – čtení technické dokumentace a manuálů
  • Zkušenost s prací na montážích výhodou
  • Účast na uvádění investičních projektů výhodou
  • Týmový hráč
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

  • Motor Management – kompletní správa a řízení údržby pro oblast motorů v závodě Štětí
  • Diagnostika závad na elektromotorech - koordinace opravárenského procesu (sledování životního cyklu elektromotorů)
  • Práce na montážích a účast na  uvádění investičních projektů
  • Spolupráce s velkými výrobci motorů (v ČR například Siemens)
  • Náplní práce bude práce s diagnostickými nástroji pro analýzu stavů motorů, spolupráce se servisními organizacemi

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Zuzana Vyleťalová

mob.: +420 770 142 946

tel.: +420 416 802 226

zuzana.vyletalova@mondigroup.com