Specialista údržby - ventily

plný úvazek

 Název pozice: Specialista údržby - ventily

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • 3-5 let v oboru instrumentace
  • Znalost AJ na úrovni středně pokročilý
  • Vyhláška č. 50/1978Sb.
  • Znalost práce s PC se standardními programy
  • Všeobecný technický přehled – čtení technické dokumentace a manuálů
  • Zkušenost s prací na montážích výhodou
  • Týmový hráč
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

  • Správa, údržba a nákupy řídících ventilů -  Valve Management
  • Diagnostika závad na ventilech - Znalost mechaniky a elektroniky - koordinace opravárenského procesu (sledování životního cyklu ventilů)
  • Práce na montážích a účast na  uvádění investičních projektů
  • Náplní práce bude také vyhodnocování řízení / stavu ventilů na částech technologických celků pomocí dostupných SW nástrojů

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Lukáš Havlín

mob.: +420 775 884 296

lukas.havlin@mondigroup.com