Superintendant údržby

plný úvazek

 Název pozice: Superintendant údržby

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického či elekto směru
  • Znalost AJ na úrovni středně pokročilý
  • Všeobecný technický přehled – čtení technické dokumentace a manuálů, časové rozvržení práce
  • Týmový hráč
  • Technicky zaměřený kandidát
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

  • Plánování potřebného rozpočtu ve svěřeném úseku.
  • Řízení, vedení a dohlížení na činnosti svěřeného údržbového týmu i na činnosti externích dodavatelů.
  • V rámci příslušného oddělení na denní bázi projednává se zástupci provozu příslušného úseku aktuální plánované činnosti údržby na denní bázi.
  • Rozvíjí systém preventivní údržby na příslušném oddělení.
  • Zavádění plány inspekčních pochůzek a pravidelné údržby do systému řízení údržby (CMMS), a dbá o včasné provádění činností preventivní údržby.
  • Zajišťování ze strany údržby odstraňování vzniklých problémů (tzv. troubleshooting) a podílí se na řešení mimořádných situací.

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Zuzana Vyleťalová

mob.: +420 770 142 946

tel.: +420 416 802 226

zuzana.vyletalova@mondigroup.com