Přejímač dřevní hmoty

plný úvazek

Název pozice: Přejímač dřevní hmoty

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SOŠ/SOU vzdělání technického směru (lesnické, dřevařské výhodou)
  • ochota práce ve směnném provoze
  • technické myšlení, flexibilita
  • aktivní přístup k práci, ochota učit se
  • uživatelská znalost PC
  • řidičský prkaz sk. B
  • oprávnění pro práci s motorovou pilou výhodou

Náplň práce:

  • provedení úkonů spojených s příjmem dřeva a biopaliv (měření dřív, kontrola kvalit dle Technických podmínek)
  • provádění laboratorních rozborů (stanovení sušiny, frakční rozbory dle norem SCAN)
  • obsluha vážního systému a řazení do jízdních pruhů
  • zakládání příjmu a zadávání výsledků příjmu do systému
  • příprava pokladů pro reklamační řízení
  • zpracování dat, reporting
  • kontrola (BOZP) proškolení a vybavení řidiů

Nabízíme:

  • náborový příspěvek ve výši 10.000,-Kč čistého
  • relokační příspěvek ve výši 20.000,-Kč čistého
  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt:

moje.prace@mondigroup.com