Specialista nákupu - Strategické náhradní díly

plný úvazek

Název pozice: Specialista nákupu - Strategické náhradní díly

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize: Kraft Paper

Náplň práce:

  •  řízení, sledování a optimalizace nákladů ve svěřeném portfoliu – nákup strategických náhradních dílů a náhradních dílů
  • koordinace aktivit s centrálním nákupem mateřské společnosti
  • řízení obchodního vztahu s dodavateli
  • výběr a hodnocení dodavatelů
  • pravidelné a přesné vyhodnocování požadavků interních zákazníků, v návaznosti na to příprava výběrových řízení a kontraktů v požadovaných termínech a rozsahu
  • podpora vedoucího technického nákupu
  • příprava požadovaných reportů pro svěřené oblasti
  • vyhodnocování nabídek, vystavení objednávek, uzavírání smluv
  • analýza dodavatelského trhu
  • kontakt s dodavateli, a to i v zahraničí

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • praxe v technickém nákupem min 3 roky
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • dobrou znalost práce s MS Office, SAP výhodou
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • aktivní přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Lukáš Havlín

mob.: +420 775 884 296

tel.: +420 416 802 426

lukas.havlin@mondigroup.com