Řidič pracovních strojů

plný úvazek

Název pozice: Řidič pracovních strojů

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SŠ - SOU vzdělání
  • alespoň 2-5 let praxe na vysokozdvižném vozíku
  • řidičský průkaz na VZV pro skupinu W1
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • znalost bezpečnostních a protipožárních předpisů skladového hospodářství
  •  aktivní přístup k práci
  • samostatné rozhodování
  • spolehlivost

Náplň práce:

  • manipulace příjem, skladování hotových výrobků s využitím čárových kódů a  nakládka výrobků do dopravních prostředků, kamion, kontejner a vagon
  • tvorba DL s využitím informačních technologií v systému SAP
  • tvorba expedičních dokladů CMR, CIM

Nabízíme:

  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 14.500,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • 2.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandartní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Zuzana Vyleťalová

mob: +420 770 142 946

tel: +420 416 802 226

 zuzana.vyletalova@mondigroup.com