Řidič pracovních strojů

plný úvazek

Název pozice: Řidič pracovních strojů

Pracoviště: Mondi Štětí a.s.

Divize:  Kraft Paper

Požadujeme:

  • SŠ - SOU vzdělání
  • alespoň 2-5 let praxe na vysokozdvižném vozíku
  • řidičský průkaz na VZV pro skupinu W1
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • znalost bezpečnostních a protipožárních předpisů skladového hospodářství
  •  aktivní přístup k práci
  • samostatné rozhodování
  • spolehlivost

Náplň práce:

  • manipulace příjem, skladování hotových výrobků s využitím čárových kódů a  nakládka výrobků do dopravních prostředků, kamion, kontejner a vagon
  • tvorba DL s využitím informačních technologií v systému SAP
  • tvorba expedičních dokladů CMR, CIM

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • místo výkonu práce: Štětí

Kontakt:

Kristýna Blažková

mob.: +420 770 142 947

tel.: +420 416 802 402

kristyna.blazkova@mondigroup.com