• Print
  • Favorites
  • Refer a friend

Akademie Mondi – mezinárodní vzdělávání u společnosti Mondi

Jak se stane ze stromu list papíru? Co má vejce společného s obalem na výživu zvířat? Co znamená ROCE? A co je důležité pro manažera společnosti Mondi? Odpověď na všechny tyto a mnohé další otázky je možné získat na seminářích Akademie Mondi.

Akademie Mondi byla založena v roce 1998 s cílem podporovat zaměstnance společnosti Mondi při jejich profesionálním a osobním (dalším) rozvoji v rámci kvalitních tréninků. Neustále rostoucí nabídka zahrnuje širokou paletu tréninků:

„Technical Excellence“: Semináře v této oblasti se zaměřují na výrobky koncernu, příslušné technologie, trhy, inovace apod.; při těchto seminářích je také možné setkat se se zákazníky a dodavateli společnosti Mondi.


„Business Excellence“: Zaměstnancům společnosti Mondi jsou předávány dovednosti, které potřebují tito zaměstnanci pro svoji práci – finanční ukazatele, provozně ekonomické podklady, znalosti projektového managementu jsou jen některé z nich.


„Personal Excellence“: Hlavními tématy jsou mj. vedení jednání, prezentační techniky, základy komunikace, řízení konfliktů atd.


„Leadership Excellence“: Tyto semináře jsou určeny pro vedoucí pracovníky u společnosti Mondi, kteří zde pracují na svých manažerských schopnostech a jejich prohlubování.


Kromě toho vyvíjí a koordinuje Akademie Mondi také speciální mezinárodní programy s více moduly, např. tréninky pro "first line" management (např. vedoucí směn v závodech Mondi) nebo Obchodní akademii Mondi (základní a nástavbové tréninky pro prodejní týmy); dále také speciální semináře podle individuálních požadavků – zaměstnanci společnosti Mondi naleznou v Akademii Mondi kompetentního kontaktního partnera pro otázky týkající se jejich tréninku a vývoje.

© 2018 by Mondi