• Print
  • Favorites
  • Refer a friend

Zaměstnanci přispívají k rozdílům

Naši zaměstnanci jsou nejdůležitějším kapitálem. Společnost Mondi klade největší důraz na udržení a stálý rozvoj podnikové kultury založené na vzájemné důvěře, ve které zaměstnanci plní profesní výzvy a úkoly s angažovaností a nadšením. Přejeme si získávat ty správné zaměstnance a podílet se na jejich rozvoji v souladu s naší podnikovou strategií. Díky uznání a spravedlivému ocenění odvedené práce se nám daří vázat naše zaměstnance natrvalo k podniku.
V rámci každoročně pořádaných pohovorů se zaměstnanci má mnoho našich zaměstnanců dodatečně možnost k projednání a naplánování svého individuálního rozvoje.
Se svým mezinárodním profilem poskytuje společnost Mondi možnost vybudovat kariéru v multikulturním prostředí kdekoliv na světě. Talentovaní zaměstnanci, kteří jsou připraveni převzít odpovědnost, získají u společnosti Mondi šanci prokázat svoje schopnosti a realizovat se. Zároveň poskytuje společnost Mondi ve svých závodech nejrůznější výhody. To vede k tomu, že je vnímána a žádána jako atraktivní zaměstnavatel.
Společnost Mondi zastává názor, že naši zaměstnanci jsou pro podnik těmi nejlepšími posly. Chcete-li vědět, co o nás říkají, klikněte prosím sem.
© 2018 by Mondi